Revolution

Call of Duty 2 Clan

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Rekrutacja ON.

  • Index
  •  » Mecze
  •  » Pierwszy spar i rozczarowanie:(

#1 2008-08-04 21:29:43

FalcoN

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 17

Pierwszy spar i rozczarowanie:(

Mial miejsce spar(funnywar)z druzyna kat.D.
Pierwsza runde wygralismy z ogromna przewaga 354:257  a druga niestety musielismy odwolac, bo prawie caly squad oprocz mnie(falcona i mojego brata Scorpixa) i doveha poszedl sobie z serwera.Jestem bardzo nie zadowolony z postawy klanowiczow ,ktorzy najpierw chca jakies spary a jak im sie je łatwi to wiekszac ucieka podczas meczu. Jesli tak maja wygladac mecze to ja odchodze z klanu

Squad na mecz

Revo:                                                         kat.D:

death                                                          Keczap
Falcon i Scorpix                                           CrazyBitch
doveh                                                         KosciejTupilak
Cichy                                                          Tiger
DragoN                                                       Svirooz

Tutaj zamieszczam screeny z meczu:P

http://screenshot.xfire.com/screenshot/ … e42031.jpg
http://screenshot.xfire.com/screenshot/ … a0c225.jpg

Offline

 

#2 2008-08-04 21:43:32

Scorpix

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 19

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

Wkurzony na team bo se odszedl pewna tak samo powiem Doveh on byl wytrwaly i gral do konca choc nie skonczylismy 2 mapy ZAL COM

Offline

 

#3 2008-08-04 22:44:18

death

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 16

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

Już odchodzi po Funwarze sama nazwa wskazuje F u n w a r , a nie Clanwar lub mecz turniejowy jezu niektórzy to już przeżywaj± i tak to kat to było przeciwnikiem wow aż mi się grać z nimi nie chciało po kilku minutach gry było widać nasz± przewagę więc to nie było wyzwaniem . Mówiłem , że schodzę i się pytam dacie rade i Scorpix odpisał ,tak damy dali¶cie rade nom ...

Można z nimi się dogadać o następny mecz co to za problem .. ?

Teraz będzie kłótnia o fw jeszcze do tego na crackowanych servach nice !

btw.Falcon daje się screena na koniec rundy a nie gdy ma się najlepsze score ...

Ile jeszcze takich fw będzie ze 100 więc nie ma się nad czym denerwować ani kłócić niektórym wypadnie co¶ ważniejszego i nie mog± grać co nie ?

Następnym razem jak macie zamiar sie wkurwiać na siebie o jakie¶ zryte fw to lepiej nie grać wogule i siedzieć na publicach.



                                                                                                                                                          P o z d r o death*

Offline

 

#4 2008-08-05 05:57:50

cichy

Clan member

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 16

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

Sory ale ja nie mogłem grać dłużej, byłem przekonany że będziemy grali góra 30 minut, po prostu nie mogłem zostać dłużej- wczoraj miałem tyle spraw na głowie że i tak dobrze że znalazłem chociaż chwile żeby jedn± mapę zagrać. A gdyby oni odrazu przyszli to może i nawet dało by rade 3 mapy zagrać. I tak trzeba było długo czekać za sparem.

Offline

 

#5 2008-08-05 10:15:57

d0veH

Clan member

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 30

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

a ja powiem tak .

dragon poszedl bo go (niby) bania bolala.

cichy mial swoje powody

a death ma uprawiedliwienie bo death sie spytal czy moze isc bo jest zmeczony . a scorpix powiedzial ze moze se isc wiec death poszedl .

Ogolnie ja jestem zadowolony . Tak jak death powiedzial  to jest funwar a nie jakis turniej . Wiele bedzie jeszcze takich funwarow ze wqszyscy sie rozejda itp. itd. wiec nie ma co sie zalamywac. Rozumiem gdyby ktos se poszedl z clanwaru. No to juz by byl powod do rozpaczy. Ale takto to nie ma zadnego problemu . Falcon sam powiedziales ze to jest taki test na gre a nie jakis super wazny mecz . A wiec flacon nie masz powodow d oodchodzenia .



PS. prosze o zwrocenie uwagi scorpixowi  ze nosi sobie nieraz tag ReVo-Odchodze . wiem ze on kituje ale to wkurza .

Offline

 

#6 2008-08-05 10:35:34

Scorpix

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 19

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

NO tylko ze jak ma tak wygladac kazdy funwar no to pozdro

Offline

 

#7 2008-08-05 11:28:02

DragoN

Clan member

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 22

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

Doveh powoli mnei denerwuje.

napisales ze death i cichy mieli usprawiedliwienie. death bobyl zmeczony a ja ze mnie glowa bolala to dlaczego piszesz ze niby jak ja chyba mialem wiekszy powod jak mnie glowa bolala i spac nie moglem niz death ze byl zmeczony to dla czego atk piszesz. nie wiem chesz sie podlizac czy co bo cie nie rozumiem. Gralem juz wczesniejod was na publicznym i mnie zazela glowa bolec. Wiec doveh nie wiem dlaczego napisales ze death sie usprawiedliwyl jak byl zmeczony a ja nie bo mnie glowa bolala...?? nie wiem czy po prsotu sie deatha boisz i dlatego nie hccesz napisac ze sie nie usprawiedliwil. Wiec jak nie wiesz to sie doveh nie odzywaj bo wogole spac nie moglem. a co do falcona to ja tylko 3 mapki niegralem a 2 pierwsze tak

Offline

 

#8 2008-08-05 11:54:51

FalcoN

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 17

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

W sumie death dobrze mowisz. Ale ja akurat jestem nauczony ze jak grac i w cos sie angazowac to do konca,a nie ze sobie ide.Nie chce sie tu z nikim klocic ale wedle mnie troche glupio wyszlo, ze musilismy im powiedzeic ze nie gramy bo team sobie poszedl.


A i nie mialem screena z konca mapy, sorrki wstawilem to co mialem:((

Offline

 

#9 2008-08-05 17:11:53

cichy

Clan member

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 16

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/34cbe184d066d5e71419c274bbb714c6a8befe6d.png

Offline

 

#10 2008-08-05 20:24:14

FalcoN

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 17

Re: Pierwszy spar i rozczarowanie:(

No i tak dzieki cihemu mamy screena z konca spotkania dzieki

Offline

 
  • Index
  •  » Mecze
  •  » Pierwszy spar i rozczarowanie:(

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.laura-samojlowicz.pun.pl www.kielich.pun.pl www.noname-ts1.pun.pl www.welcometohell.pun.pl www.elfbotng.pun.pl